SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

REJESTRACJA


Generator Workflow

Osiągaj swoje cele marketingowe dzięki Generatorowi Workflow. Po prostu wybierz z menu cel marketingowy, kanały komunikacji i taktykę, by dostać idealnie dopasowany szablon. Aktywuj go i ciesz się wzrostem wyników.

Korzystaj z wiedzy naszych czołowych ekspertów eCommerce, współpracujących z AmRest, operatorem marek Starbucks i KFC, a także Vodafone, Lacoste, New Balance i Victoria's Secret.

Workflow - 1
Wybieraj spomiędzy najważniejszych celów marketingowych, wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów
Workflow - 2
Wybierz planowany kanał komunikacji
Workflow - 3
Wybieraj spośród wypróbowanych taktyk
Workflow - 4
Osiągaj cele marketingowe kilkoma kliknięciami!

5 kroków do sukcesu z Generatorem Workflow

Działaj lean i zwiększ swój wpływ na przychody

Wykorzystaj precyzyjne wykonanie i zmaksymalizuj wpływ każdego kanału. Wybierz cel jaki chcesz osiągnąć i określ kanał. Z podanych propozycji szablonów wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom i korzystaj z Precision Execution w wybranym kanale.

Wybierz najlepsze szablony Workflow dla swoich celów marketingowych

Zaoszczędź czas. Włożyliśmy godziny pracy w tworzenie najbardziej efektywnych dla Twoich potrzeb szablonów Workflow. Teraz możesz z łatwością aktywować idealny do sytuacji Workflow, bez konieczności poświęcania dni na jego projektowanie!

Nie trać z oczu celu

Osiągnij swoje cele marketingowe. Z naszej Biblioteki, obejmującej największe wyzwania marketingu eCommerce wybierz te, nad którymi chcesz popracować. Określ pozostałe parametry. Wybierz szablon i rozpocznij kampanię, aby skutecznie zrealizować swoje cele.

Uzyskaj dostęp do know-how wiodących ekspertów

Wypróbuj nowe taktyki. Uzyskaj dostęp do know-how wiodących specjalistów eCommerce, współpracujących min. z AmRest, operatorem Starbucks i KFC, oraz Vodafone, Lacoste, New Balance i Victoria's Secret. Przeglądaj szablony Workflow, korzystając ze scenariuszy, które nasi eksperci uznali za najbardziej przydatne w określonych sytuacjach, i pozwól im poprowadzić Cię krok po kroku.

Wypróbuj różne konfiguracje

Zainspiruj się! Biblioteka Workflow to niezwykła i obszerna kolekcja szablonów. Dzięki Generatorowi Workflow możesz wyświetlić dowolną sekwencję z określonymi parametrami. Twórz własne, jeszcze bardziej zaawansowane Workflowy, bazując na zebranym know-how.

Generator Workflow

stworzony przez specjalistów eCommerce dla specjalistów eCommerce

Jedyna Biblioteka Workflow stworzona przez wiodących specjalistów eCommerce

Intuicyjny Generator, trafnie dobierający szblony do celów i kanałów

Unikalny wybór filtrów specyficznych dla eCommerce:

  • – Cele marketingowe
  • – Kanały komunikacji
  • – Taktyki

Zaawansowane szablony omnichannel dla wszystkich strategii

Maksymalizuj przychody w eCommerce...
z głową