Wykorzystujemy cookies na rzecz lepszego Customer Experience. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

Silnik hiperpersonalizacji oparty na technologii AI

Jedyny nie wymagający kodowania system Customer Data Platform i Marketing Automation, który wykorzystuje pełny potencjał danych zero-party i first-party, łączący przy tym zaawansowaną analitykę i automatyzację AI w celu zapewnienia wysoce spersonalizowanych doświadczeń w szerokim zakresie natywnie zbudowanych i zintegrowanych kanałów egzekucji marketingowej.

Rozpocznij 30 dniowy test
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories

Kluczowe fakty

Spółka założona w 2012 roku, zatrudnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów od marketingu i IT

Biura i ponad 1000 partnerów we wszystkich krajach europejskich, Azji i obu Amerykach

2500+ klientów, setki referencji i success stories

Ponad 2000 certyfikowanych specjalistów SALESmanago w naszej Akademii Marketing Automation

Ponad 3000% wzrostu firmy w ciągu ostatnich 5 lat i prawie 100% retencja klientów

75 mln e-maili dostarczanych codziennie,
1 bln profili klientów,
13 bln zdarzeń monitorowanych miesięcznie

Nagrody i wyróżnienia

Financial Times

#26
Fastest Growing
Company

Deloitte

#11
Fast 50

GetApp

#3
Category Leader

Datanyze

#1
eCommerce
Marketing Automation

G2

Leader
G2Crowd

EY

Entrepreneur
of the year

W jaki sposób rzucamy wyzwanie globalnemu rynkowi martech?

SALESmanago Marketing Automation

Obsługa klienta

Unikalne podejście do wdrażania klienta i wspólnego osiągania sukcesu.

Wertykalizacja

Dedykowane rozwiązania i metody zaprojektowane specjalnie dla Twojej branży.

Bogactwo funkcji natywnych

Nie ma potrzeby integracji z narzędziami zewnętrznymi. Najlepsza cena w stosunku do oferowanej wartości. Wszystko idealnie zintegrowane.

Krótkie time to market

Nie trzeba szukać dodatkowych dostawców w odpowiedzi na zmiany i nowości technologiczne. Co miesiąc wdrażamy jedną nową funkcję.

Najlepsze time to value

Szybka implementacja rozwiązań wpływających na Twoje KPI i główne problemy biznesowe.

Zaawansowana technologia

Prawie 1 bln profili klientów i 40 000 zdarzeń na sekundę obsługiwanych przez AI & Machine Learning.

Profil Produktu

Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile
Product Profile

Zarząd

Grzegorz Błażewicz
Grzegorz Błażewicz – Założyciel i Prezes Zarządu – posiada ponad 20 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w agencjach marketingowych w Nowym Jorku i Londynie. Przez 6 lat pełnił funkcję Dyrektora Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch, jednego z największych dostawców rozwiązań IT w Unii Europejskiej. W 2006 roku został mianowany Prezesem Zarządu Interia.pl, jednego z największych portali internetowych w Europie, notowanego na GPW w Warszawie zatrudniającego ponad 250 osób. W 2008 rozpoczął przygodę przedsiębiorcy od początku tworząc oprogramowanie dla działów marketingu. W 2011 założył SALESmanago Marketing Automation. Jest autorem książki pt. “Rewolucja z Marketing Automation” wydanej przez PWN. Grzegorz wykłada na uczelniach wyższych, wspiera inne startupy technologiczne i regularnie biega maratony. Finalista konkursu Przedsiębiorca Roku EY 2014.

Aby połączyć się i porozmawiać prosimy korzystać z http://pl.linkedin.com/in/grzegorzblazewicz

Marek Broda
Marek Broda – Dyrektor Operacyjny i członek zarządu SALESmanago – absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Swoją przygodę z Benhauer rozpoczął w 2012 roku, jako sprzedawca. Dzięki ciekawym zbiegom okoliczności, zajął się marketingiem, a w efekcie, z pozycji Dyrektora Marketingu, został w maju 2015 r. Dyrektorem Operacyjnym. Po godzinach wpada w panikę, gdy naprawione auto działa bez zarzutu, a w garażu nie została ani jedna wolna śrubka.

Aby połączyć się i porozmawiać prosimy korzystać z http://pl.linkedin.com/in/marek-broda

Rada Nadzorcza

Konrad Pawlus
Konrad Pawlus – współzałożyciel oraz Head of Product – karierę zawodową rozpoczął ponad 18 lat temu, angażując się w rozwój unikalnych rozwiązań do prognozowania finansowego, opartego na modelach ekonometrycznych. W 2005 roku dołączył do Działu Rozwoju Oprogramowania spółki Open Source z siedzibą w Irlandii, gdzie odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS. W 2009 roku dołączył do amerykańskiego Sabre – największego na świecie dostawcy oprogramowania – jako Technical Team Leader, gdzie był odpowiedzialny za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych Virtually There. Następnie w roli Software Development Supervisor kierował projektem Traveler Notification Center obsługującego dziesiątki linii lotniczych z całego świata. Konrad Pawlus jest zapalonym pasjonatem i praktykiem wykorzystania metodologii Agile. W SALESmanago kierował zespołem Developerów - grupą najwyższej klasy inżynierów i programistów tworząc rozwiązania IT do automatyzacji marketingu. Obecnie kontynuuje misje rozwoju Spółki dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jako Head of Product.

Aby połączyć się i porozmawiać prosimy korzystać z http://pl.linkedin.com/in/konradpawlus

Rafał Brzoska
Rafał Brzoska – CEO & Founder, Integer - Rafał dołączył do SALESmanago już w 2014 roku inwestując 2mln euro. Jest on jednym z najbardziej znanych Polskich przedsiębiorców i inwestorów z ponad 15letnim doświadczeniem. Rafał jest założycielem i CEO w InPost – największej na świecie sieci samoobsługowych paczkomatów, przejętej niedawno przez Advent International – jeden z największych globalnych inwestorów private equity, który zainwestował ponad 300 mln euro.
Zbigniew Łapiński
Zbigniew Łapiński – Starszy Wspólnik, 3TS Capital Partners – 3TS Capital Partners, europejski inwestor w obszarze nowych technologii – w 2016 roku zainwestował 5,2 mln euro w Ziggy, wiodący partner, posiada 25+ lat doświadczenia w sektorze prywatnym, doradztwie i zarządzaniu, w tym dla firm korzystających z modelu Saas. Zbigniew Łapiński zanim dołączył do 3TS w 2005 roku, pełnił funkcję CFO w Netia SA, spółce notowanej na GPW. Pracując jako analityk regionalny dla Deutsche Bank, a wcześniej dla Creditanstalt Securities SA, Zbigniew Łapiński zyskał doświadczenie we wprowadzaniu spółki na giełdę i transakcjach publicznych. Od 14 lat, Zbigniew Łapiński pełni rolę niezależnego członka rady nadzorczej w spółkach notowanych na GPW.
Nasz Zespół
Rozwijaj swój biznes z najlepszą
platformą Marketing Automation

2021 © All Rights Reserved. Regulamin