Webinar

Jak zapanować nad Customer Data i Customer Experience w post pandemicznym, pozbawionym Cookies świecie

Zarejestruj się na webinar i zobacz jak efektywnie wykorzystać możliwości najbardziej zaawansowanych funkcjonalności SALESmanago. Odkryj nie tylko dane techniczne, ale także sprawdzone pomysły do ich praktycznego wykorzystania w Twojej strategii marketingowej. Dowiedz się jak:

  • Stworzyć własny Program Lojalnościowy i zwiększyć LTV klienta wykorzystując dane z programu lojalnościowego do segmentacji, grywalizacji, nagradzania i prowadzenia wielokanałowej komunikacji przy użyciu workflow.
  • Turbodoładować Search Engine rekomendacjami AI, NLP, danymi klienta i technologią rozpoznawania głosu.
  • Planować i prowadzić swoje kampanie marketingowe za pomocą Command Center, które wyznacza nowy standard UI do zarządzania zorientowanymi na KPI wielokanałowymi, wielofunkcyjnymi i wielozadaniowymi procesami marketingowymi.

18 marca, 2021
godz. 11:00

Demo systemu na żywo


Wtorek 2 marca 2021, 13:00


Poznaj najważniejsze funkcjonalności SALESmanago podczas prezentacji prowadzonej przez naszego Dyrektora Strategii Marketing Automation

  • Kluczowe metryki i KPI które powinieneś skonfrontować
  • Tips & Tricks, Growth Hacki i Quick Wins
  • Jakich wyników możesz spodziewać się dzięki Marketing Automation

Wprowadzenie do SALESmanago


Wtorek 9 marca 2021, 11:00


Wielu marketerów nie zdaje sobie sprawy, że działania marketingowe mogą być łatwe, proste i przyjemne, a przy okazji niosące za sobą wielkie korzyści. Pozwól nam pokazać Ci, jak to osiągnąć dzięki SALESmanago Marketing Automation.

Wprowadzenie do zaawansowanych funkcjonalności SALESmanago


Piątek 26 lutego, 10:00


Poznaj najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie, które pomogą ci jeszcze lepiej zrozumieć zachowania użytkowników odwiedzających twoją witrynę. Naucz się jak wykorzystywać 100% możliwości oferowanych przez platformę SALESmanago CDP & Marketing Automation.