Dashboard eCommerce

Zmaksymalizuj swój marketingowy wpływ dzięki Omnichannel Growth Intelligence i nowemu eCommerce Dashboard. Kontroluj i optymalizuj swój sklep jeszcze lepiej dzięki wizualizacji wszystkich danych eCommerce i Marketingu w jednym miejscu, w czasie rzeczywistym, 24/7. Panel eCommerce Dashboard zapewnia błyskawiczny podgląd aktualnej sytuacji w Twoim sklepie. Podejmuj lepsze decyzje w znacznie krótszym czasie, optymalizuj strategie, korzystając z podglądu na żywo atrybucji przychodów omnichannel i zwiększaj ROI.

cpc-1
Błyskawiczny podgląd wydajności Twojego sklepu w czasie rzeczywistym, 24/7
Wyraźnie oddzielone jednak zwizualizowane w jednym miejscu dane z platformy eCommerce i Marketing,
Wyraźnie wyodrębnione źródła w postaci czytelnych wykresów atrybucji przychodów.

5 kroków do sukcesu z eCommerce Dashboard

Wizualizuj dane

Z łatwością wizualizuj swoje dane. Używaj różnych wykresów, diagramów i innych wizualizacji, aby szybko zidentyfikować wzorce, zależności i trendy.

Połącz dane z platformy eCommerce i dane marketingowe w czasie rzeczywistym

Wykorzystaj Growth Intelligence, aby rozwinąć swój biznes i połączyć w jednym miejscu dane z platformy eCommerce z danymi marketingowymi w czasie rzeczywistym. Zyskasz wgląd i dane, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować efekty działań marketingowych i wspierać rozwój biznesu.

Zyskaj większą kontrolę nad działaniami biznesowymi

Maksymalnie wzmocnij działanie omnichannel. Wszystkie ważne dane w jednym miejscu - od sprzedaży, przez atrybucję przychodów, po wydajność marketingu cyfrowego. Zgłębiaj konkretne metryki i analizuj powiązania w kampaniach omnichannelowych, aby jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki.

Dostęp do danych 24/7 w czasie rzeczywistym

Podejmuj trafione decyzje i szybciej rozwiązuj problemy. Dzięki temu intuicyjnemu dashboardowi zyskasz dostęp do szeregu informacji, dzięki którym usprawnisz swoje operacje eCommerce i wyprzedzisz konkurencję.

W mgnieniu oka identyfikuj najważniejsze obszary

Podejmuj bardziej świadome decyzje strategiczne. Identyfikuj w mgnieniu oka najbardziej krytyczne parametry. Pogłębiaj analizę swojego otoczenia eCommerce. Skutecznie usprawniaj procesy robocze, zmieniaj alokację zasobów i podejmuj bardziej świadome decyzje strategiczne.

Jak działa eCommerce Dashboard?

eCommerce Dashboard dla głodnych sukcesu marketerów eCommerce

Analityka sprzedaży w czasie rzeczywistym (dzisiaj do tej pory) dostępna poza platformą eCommerce

Wizyty w czasie rzeczywistym z 360-stopniowym przeglądem profilu

Dostęp do danych 24/7 w czasie rzeczywistym

Przegląd efektywności budowania lojalności

Najwyższy poziom atrybucji przychodów omnichannel (zarówno kanały, jak i narzędzia)

Maksymalizuj przychodzy w eCommerce...
z głową