Obrazek

 

 

Obrazek

 

50% ZNIŻKI NA FOTOODMŁADZANIE E-LIGHT!

 

Czas na trwałe odmładzanie i regenerację skóry zimą! Wypełnij formularz, a otrzymasz 50% zniżki na pełnowartościowy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT + NIESPODZIANKĘ w salonie! Zabieg w naturalny sposób stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, jest dedykowany dla kobiet i mężczyzn oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji (jest w 100% bezinwazyjny)! Sprawdź!

 

Wypełnij formularz:

 

Wybierz Twój Salon

imię

Nazwisko

Telefon

adres e-mail

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.  

Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin promocji DepilConcept Polska

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych,. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę kierując żądanie jej wycofania na adres e-mail rodo@depilconcept.pl, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

 

 

PREZENT! Po wypełnieniu fomularza otrzymasz dostęp do dodatku e-Wporst - Medycyna Urody i Zdrowie!

 

Pamiętaj! Zaproszenie jest ważne przez 30 dni od momentu otrzymania na Twój e-mail i obowiązuje na zabiegi stref kobiecych oraz męskich. Wypełnij formularz w celu rezerwacji wstępnej konsultacji oraz pierwszego zabiegu – skontaktuje się z Tobą wybrany przez Ciebie salon DepilConcept!

Przeczytaj Regulamin Promocji

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Zastanawiasz się nad rewitalizacją skóry lub skutecznym odmładzaniem?

 

Wypełnij powyższy formularz!

Nasze specjalistki skontaktują się z Tobą!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

DepilConcept Polska to największa sieć trwałej depilacji w Polsce!

Jesteśmy w Twoim mieście!