Obrazek

 

 

Obrazek

 

ZNIŻKA -50% NA DEPILACJĘ WOSKIEM!

 

Masz przeciwwskazania do zabiegu depilacji SHR in Motion lub depilacji laserowej? Zastanawiasz się nad szybką i skuteczną depilacją? Poszukujesz idealnego prezentu dla najbliższej osoby? Wypełnij formularz, a na skrzynkę mailową otrzymasz 50% zniżki na depilację woskiem drugiej strefy ciała

dla kobiet lub mężczyzn!

 

Wypełnij formularz:

 

Wybierz Twój Salon

imię

Nazwisko

Telefon

adres e-mail

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.  

Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin promocji DepilConcept Polska

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych,. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę kierując żądanie jej wycofania na adres e-mail rodo@depilconcept.pl, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

 

 

Pamiętaj! Zaproszenie jest ważne przez 30 dni od momentu otrzymania na Twój e-mail i obowiązuje na zabiegi stref kobiecych oraz męskich. Wypełnij formularz w celu rezerwacji wstępnej konsultacji oraz pierwszego zabiegu – skontaktuje się z Tobą wybrany przez Ciebie salon DepilConcept!

Przeczytaj Regulamin Promocji

 

Obrazek

 

Obrazek