Obrazek

 

Obrazek

Wypełnij formularz poniżej i otrzymaj E-BOOK PIELĘGNACYJNY.

 

Pamiętaj, aby potwierdzić swój zapis klikając w przycisk

"POTWIERDZAM ZAPIS" w wiadomości e-mail.

 

imię

e-mail

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem oraz Polityką prywatności i akceptuję wszystkie zawarte w nich postanowienia, jak również akceptuję fakt, że administratorem danych osobowych jest Proconcept Labs sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach (adres: ul. Polna 24, 05-816 Michałowice). *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz handlowych dotyczących usług i produktów Proconcept Labs sp. z o.o. oraz podmiotów z nim współpracujących w celach marketingu bezpośredniego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. (opcjonalne)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Proconcept Labs sp. z o.o. informacji marketingowych i handlowych poprzez telekomunikacyjne urządzenia końcowe oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poprzez e-mail, wiadomości SMS, MMS). Jeżeli chcecie Państwo być informowani na bieżąco o naszych produktach, usługach, promocjach, konkursach i przedsięwzięciach, prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na taką komunikację. Zgodę możecie Państwo odwołać w dowolnym momencie. (opcjonalne)