Obrazek

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

 

i bądź na bieżąco z najnowszymi artykułami na blogu Weź to na warsztat!
Dodatkowo za zapis do Newslettera otrzymasz kod rabatowy -5% na zakupy w sklepie Fixero!

 

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu rejestracyjnym, przez Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-285 Warszawa ul. Pograniczna 2/4) w celu otrzymywania newslettera związanego z prezentacją aktualnej oferty spółki Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres email, informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej pochodzących od Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-285 Warszawa, ul. Pograniczna 2/4).

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-285 Warszawa ul. Pograniczna 2/4) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne.

 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pogranicznej 2/4, 02-285 Warszawa.
Polityka przetwarzania danych osobowych.