MaxKuchnie.pl - Trendbook

 

 

Zapraszamy Cię do wyjątkowego świata wnętrzarskich trendów, które obowiązywać będą w 2022 roku! Odkryj najciekawsze style, poznaj opinie ekspertów, zobacz niecodzienne zestawienia kolorystyczne i zachwycające aranżacje.

 

Zapisz się do newslettera Max Kuchnie, by otrzymać od nas bezpłatny Trendbook 2022 pełen kuchennych inspiracji.

 

 

Akceptuję Regulamin Usługi Newsletter

Administratorem Twoich danych jest GT GROUP Tomaszek sp. z o.o. z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu świadczenia usługi newsletter na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b (umowa) Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej: „RODO”), w związku z akceptacją Regulaminu. Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z Administratorem korzystając z adresu mailowego: iod@gtpoland.eu. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduję się w Regulaminie usługi newsletter.

 

MaxKuchnie.pl - Trendbook

 

Trendbook Max Kuchnie 2022


W tegorocznym wydaniu naszego Trendbooka tak naprawdę chcemy przekonać Cię do dwóch ważnych kwestii: holistycznego podejścia do aranżacji wnętrz w harmonii ze swoją wizją komfortowej przestrzeni i z naturą oraz otwarcia się na kolorowe aranżacje. Daj się zabrać w fascynującą podróż po najnowszych trendach, poznaj świat barwnych kuchni, projektowanych w duchu slow design.

 

Sprawdź, jak zaprosić do domowych pomieszczeń kolor roku Very Peri, odkryj głębię butelkowej zieleni, odprężające działanie pastelowego różu, subtelność błękitu, potęgę stylu dark nordic, przytulność urban rustic i spektakularność stylu eklektycznego. Przenieś się do skandynawskich wnętrz i poczuj magię duńskiego hygge, daj się namówić na greckie wakacje i krótki powrót do klasyki, znajdź wyciszenie i harmonię, w japońskiej scenerii. Poznaj obowiązujące trendy, wnętrzarskie style i rozwiązania, które możesz zastosować we własnym domu albo profesjonalnym projekcie. Otwórz się na nieograniczony świat kuchennych możliwości!

 

Obrazek

 

Moc kuchennych inspiracji w Trendbooku Max Kuchnie


Nasz trendbook to praktyczny poradnik wypełniony fotografiami najpiękniejszych kuchni zrealizowanych przez projektantów salonów działających pod szyldem Max Kuchnie. Znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie do urządzania kuchennych wnętrz, ale przede wszystkim odkryjesz inspirujące aranżacje i poznasz praktyczne rozwiązania, które pomogą Ci zaplanować swoją wymarzoną kuchnię tak, by była równie piękna, co funkcjonalna.