Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz

 

 

Imię i Nazwisko *

E-mail *

Telefon

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez EnMS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzelowie (39-331), Chorzelów 11, w celu uzyskania od Spółki wskazanych w treści formularza informacji, zgodnie z klauzulą informacyjną (klauzula informacyjna). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail od EnMS Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzelowie (39-331), Chorzelów 11 przez okres do odwołania niniejszego oświadczenia. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie. Podstawa prawna: art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingu bezpośredniego tj. własnych towarów i usług przez EnMS Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzelowie (39-331), Chorzelów 11, przez okres do odwołania niniejszego oświadczenia. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie.